קידום אתרים - שיווק באינטרנט

כתוב לנו
072-233-7888
להאמין כי ניתן להשיג כל מטרה

שיווק באינטרנט


למה שיווק באינטרנט ?

ישנם אמצעים רבים לשיווק וקידום מכירות: הפצת עלונים פרסומיים, מודעה פרסומית בעיתון, שלטי חוצות, דיוור ישיר לתיבות דואר, הודעות תפוצה ב-SMS, שיטות פירמידה, נקודות מכירה, פרסום באמצעי תקשורת , מתן חסות לאירועים ועוד. אמצעים אלו גוזלים בדרך כלל משאבים וכספים רבים ולא תמיד מספקים תוצאות מרביות בעקבות פנייתם לקהל יעד רחב ולא ממוקד. כמו כן, ההשקעה הכספית בשיווק דרך אמצעים אלו לא תמיד כדאית לטווח הרחוק.
לאמצעי השיווק וקידום המכירות שרשומים להלן התווספה אלטרנטיבה חדשה: שיווק באינטרנט.
לשיווק באינטרנט יתרונות רבים שלא ניתן למצוא באמצעי השיווק האחרים: פנייה אל קהל יעד ממוקד, יכולת עדכון ועריכת שינויים מיידים בקלות, סביבה אינטראקטיבית המאפשרת גישה נוחה יותר ומיידית ללקוח וכמובן, כל היתרונות בעלות נמוכה יחסית לתועלת.

מסלולי השיווק באינטרנט

אפשרויות השיווק באינטרנט רבות ומגוונות, ישנם אפשרויות עדיפות פחות כמו דיוור לדואר אלקטרוני (שנחשב כדואר זבל ופוגע בתדמית העסק) וישנם אפשרויות שכיחות ועדיפות יותר כמו פרסום מודעות (באנרים) באתרים בעלי תנועה רבה, פרסום באנרים צפים בטכנולוגית פלאש הכוללים דמויות שפונות באופן ישיר לגולש ופרסום קמפיינים באמצעות סרטוני וידאו באתרים אינטראקטיביים, אפשרויות אלה בדרך כלל יתאפיינו בעלות גבוהה וכדאיות לטווח הקצר.
תחום חדש יחסית הוא תחום הקישורים הממומנים במנועי חיפוש או באתרים בעלי תעבורה גדושה.
עלות קישור ממומן זולה בהרבה מעלות באנר המוצב באתר גדוש בתעבורת גולשים.
אפשרות נוספת מלבד הקישורים הממומנים הוא קידום אתרים במנועי חיפוש, עקרונו דומה לזה של הקישורים הממומנים אך כדאיותו לטווח הרחוק גדולה יותר. ניתן לקרוא בהרחבה על כדאיות קידום אתרים במנועי חיפוש מול קישורים ממומנים במאמר גוגל אדוורס.

סקירת הקמפיין הפרסומי והתאמת מסלול שיווק באינטרנט

לפני קבלת החלטה על הרצת קמפיין פרסומי באמצעות שיווק באינטרנט מומלץ לערוך סקירה מקיפה לקמפיין הפרסום. לכל קמפיין פרסום יש להתאים מסלול שיווק באינטרנט על פי מאפייניו ודרישותיו.
לדוגמא, לקמפיין פרסומי של דגני בוקר יתאים יותר פרסום באתר שקהל היעד שלו הוא בני נוער מאשר קניית קישורים ממומנים במנועי חיפוש או קידום מילות המפתח "דגני בוקר" במנועי החיפוש.
הצוות המקצועי של אפטיים פתרונות אינטרנט מתקדמים יערוך סקירה מקיפה לקמפיין הפרסום שלך וימליץ לך על מסלול שיווק שיענה על דרישות הקמפיין שלך.