אפטיים - פרוייקטים אחרונים

כתוב לנו
072-233-7888
לחשוב קצת אחרת, לצאת מהמסגרת

Uptime.co.il פרוייקטים אחרונים


wheels.co.il מוסך מרקדו בע"מ
 
בניית אתר תדמיתי למוסך מרקדו בע"מ. האתר מכיל מידע אודות העסק וטופס יצירת קשר.
wheels.co.il wheels.co.il - יבוא רכב
 
בניית אתר תדמיתי לעסק המיבא רכבי יוקרה בהזמנה אישית לארץ. האתר מכיל מידע נרחב אודות העסק ושאלות ותשובות בנושא יבוא אישי של רכבים. כמו כן באתר נעשה שימוש במערכת ניהול תוכן, מערכת כתבות, גלריית תמונות וקטלוג רכבים.
dror-psy.co.il דרור - פסיכולוגיה וחינוך בע"מ
 
בניית אתר תדמיתי למכון דרור העוסק בפסיכולוגיה וחינוך. האתר מנוהל על ידי מערכת ניהול תוכן מהדור החדש של אפטיים שמאפשרת לשלוט על כל העמוד: שם העמוד על השרת (בעברית או באנגלית), כותרת הדף, מילות מפתח ותיאור (אופטימלי ל-SEO).
על ידי ממשק ניהול ידידותי בעל האתר יכול להוסיף עמודים ללא הגבלה ולקבוע את סדר הופעתם בתפריט (אם בחר שיופיעו בעמוד הראשי).
למערכת ניהול התוכן מצורפת מערכת מאמרים ומערכת תפוצה.
העמוד הראשי של האתר ניתן לקריאה ב-4 שפות שונות: עברית, אנגלית, צרפתית ורוסית על מנת להתאים את האתר לקהל יעד רחב יותר.
ironinahariya.co.il עירוני נהריה
 
קבוצת הכדורסל של עירוני נהריה עברה תהליך של מיתוג חדש - אשר דרש שידרוג של מראה האתר ושינויים קלים בתוכנו. האתר החדש מציג את עירוני נהריה כקבוצה חזקה, זאת כחלק מהמיתוג החדש שלה שבוצע על ידי חברת המיתוג "ספין".
cec.co.il סי.אי.סי - מרכזי בידור ממוחשבים
 
בניית אתר תדמיתי לחברת סי.אי.סי - מרכזי בידור ממוחשבים בע"מ. האתר מכיל מידע אודות טכנולוגית מחשבי ה-HTPC, שירותי החברה ואודותיה ומאמרים מורחבים לחובבי הקולנוע הביתי.
ivria.co.il עבריה - ספא, בוטיק, מקווה טהרה
 
הפרוייקט כלל בניית אתר דינמי עבור ספא עבריה. באתר נעשה שימוש במערכת ניהול תוכן המאפשרת לעדכן את תכני האתר, אפטיים קטלוג (קטלוג מוצרים), טפסי הזמנה דינמיים, מערכת גלרית תמונות דינמית, מערכת חדשות ועדכונים, מערכת תפוצה לדוא"ל ומערכת קישורים. כל האפשרויות הבאות ניתנות לשליטה על ידי ממשק ניהול נרחב לשליטה על האתר. על עיצוב האתר אחראית מנהלת תחום העיצוב וההפקה בעבריה, מירב גליס-המלי המוכשרת.
giftofnature.co.il מותג התכשיטים gift of nature
 
בניית אתר תדמיתי למותג התכשיטים gift of nature. האתר מותאם לשפה העברית ולשפה האנגלית. קטלוג התכשיטים באתר, המנוהל על ידי מערכת אפטיים קטלוג מאפשר למנהלי האתר להוסיף / לערוך / למחוק מוצרים ולשייכם לקטגוריות באופן שוטף על ידי ממשק מתקדם וידידותי למשתמש.
site4sale.co.il Site4Sale.co.il זירת הסחר לקנייה ומכירת אתרים
 
סייט4סייל הוא פרוייקט המשמש אינדקס לקנייה ומכירת אתרי אינטרנט. באתר ניתן לדפדף בין מודעות קנייה ומכירה שונות המקוטלגות על פי קטגוריות, כאשר כל קטגוריה מהווה "ז'אנר אינטרנטי" אחר, כגון: פורטלים, נוער, ספורט, חדשות, רשתות אינטרנט, קהילות פורומים ועוד.
site4sale מרכז סביבו בעלי אתרים רבים שמעוניינים למכור את אתרם ומשקיעים שמבקשים לרכוש את המיזם הבא שלהם באינטרנט. בעלי אתרים מוצלחים מוזמנים לפרסם בסייט4סל מודעה למכירת אתרם. עם סייט4סל תוכל למכור את אתריך במהירות, למצוא יותר מקונה ממשי אחד (אתרך חשוף למאות קונים פוטנציאלים) וכמובן - להתעדכן באתרים החדשים שמוצעים למכירה בלוח הקנייה והמכירה.
drtillinger.co.il בניית אתר תדמיתי - ד"ר גבריאל טילינגר
 
הפרוייקט כלל בניית אתר תדמיתי למרפאת השניים של דר. גבריאל טילינגר. באתר ניתן למצוא מידע על המרפאה, שאלות ותשובות, עמוד מידע בשפה הרוסית, אמצעים ליצירת קשר וטופס יצירת קשר.
Global-Sourceltd.com בניית אתר תדמיתי - גלובל סורס
 
הפרוייקט כלל בניית אתר תדמיתי לחברת גלובל סורס בע"מ. באתר ניתן למצוא מידע על החברה, אמצעים ליצירת קשר, טופס יצירת קשר וקטלוג מוצרים.
קטלוג המוצרים באתר, המנוהל על ידי מערכת אפטיים קטלוג מאפשר למנהלי האתר להוסיף / לערוך / למחוק מוצרים ולשייכם לקטגוריות באופן שוטף על ידי ממשק מתקדם וידידותי למשתמש.
GetLink.co.il גטלינק - מאגר מחליפי קישורים
 
GetLink.co.il הוא אתר הפועל לרווחת הציבור ללא תשלום. רעיון הפרוייקט בגדול הוא החלפת קישורים. אתר זה מהווה מקום מפגש עבור מחליפי קישורים. במציאות הקיימת כיום, אין תקשורת חזקה במיוחד עבור מחליפי קישורים. אתר זה בא לענות על הצרכים של מחליפי הקישורים השונים.
הרעיון המרכזי של האתר הוא להיות כמה שיותר פשוט ונוח למשתמש. לכן האתר כולל ממשק לא מורכב וידידותי מאוד. אופן יצירת הקשר בין מחליפי הקישורים גם הוא פשוט מיוחד. אוסף כל מרכיבי אתר אלה מאגדים לנו אתר מושלם העונה על צרכי מחליפי הקישורים.
TVNetil.co.il TVNetil.co.il
 
פרוייקט TVNetil.co.il הוא פרוייקט ייחודי ומיוחד במינו. למנהלי האתר היה רעיון, הם היו זקוקים למימוש. המימוש כלל בנייה מחודשת של כל הפורטל של האתר שלהם. פורטל מסוג חדש, שהמשתמשים עוד לא הכירו.
מדובר באתר אינטראקטיבי, המתעדכן לעיתים תכופות, בעלי תכנים עשירים ומגוונים לרווחת הציבור.
הפורטל מורכב ומגוון, בעל אפשרויות רבות, כגון: סיקורים, כתבות, רייטינג, לוחות שידורים, חיפוש מורכב ועוד. כל האפליקציות באתר נגישות ופשוטות לשימוש. כמו כן כוללת ניתוחים סטטיסטיים רבים, כגון מיונים שונים, "טופ 5" ועוד המון נוספים.
בניית אתר זה כללה בניית מערכת ניהול לשליטה מלאה על כל חלקי האתר באמצעות דרגות משתמש, כאשר לכל דרגה יש גישה לאזור אחר באתר, כאשר הניהול מתבצע ללא צורך כלל בידע תכנות כלשהו.
Prev.co.il - מהפכה בסגול מהפכה בסגול
 
אתר "מהפכה בסגול" נבנה בהתנדבות מלאה כחלק מן הפרוייקט "אפטיים למען הקהילה" וכן מאוחסן על שרתי העסק. "מהפכה בסגול" הינו ארגון ללא מטרות רווח השם על עצמו כמטרה לפתח את מודעות הציבור בפני הדרכים הניצבות בפניו.
עיצוב האתר ותמונותיו סופקו על ידי אלון צוקרמן אשר עומד בראש הארגון והוטמעו באתר על פי דרישתו. האתר בנוי בשיטת ה-ImageMap על פי בקשתו.
האתר כולל מידע על הארגון, מאמרים, גלריית תמונות מהפעילויות השונות, טופס יצירת קשר וכן פרטים בנושא תרומה לארגון. כמו כן, אפטיים העמידה לרשות הארגון מערכת ניהול תוכן מתקדמת, בעלת ממשק ידידותי, פשוט, מתקדם ונוח לתפעול.
iscarbc.co.il - עירוני ישקר נהריה עירוני ישקר נהריה
 
"עירוני ישקר נהריה" הבינה שקבוצת כדורסל בצמרת הליגה הבכירה אינה יכול להמשיך ללא אתר רשמי לקבוצה. הקבוצה פנתה לאפטיים פתרונות אינטרנט מתקדמים וביקשה שתקח על עצמה את פרוייקט בניית אתר הקבוצה הרשמי. אתר הקבוצה כולל מידע על השחקנים והצוות המקצוע, על חברי ההנהלה, פרטים כללים על הקבוצה ותוכן משתנה לרווחת האוהדים.
כמו כן, האתר כולל אפליקציות ייחודיות שנבנו לאתר זה, וביניהם: גלריית תמונות של משחקי הקבוצה, מערכת משוכללת של כתבות, טבלאות ליגת העל, מערך משחקים של הקבוצה ועוד רבים.
מערכת האתר כוללת ניהול מקיף על כל חלקי האתר. לכל משתמש ניתן להגדיר גישה חלקית לאזור מסויים באתר, למספר איזורים או לחילופין לכל האתר.
עדכון האתר מתבצע באמצעות מערכת ניהול תוכן שכוללת ממשק ניהול ידידותי, נוח ומתקדם למשתמש.