אפטיים - קידום אתרים

כתוב לנו
072-233-7888
להאמין כי ניתן להשיג כל מטרה

Uptime.co.il קידום אתרים


טעויות של בעלי עסקים

למה עסקים שמקדמים את אתר המכירות שלהם במנועי החיפוש באינטרנט מקבלים יותר תמורת ההשקעה הכספית שלהם בעוד עסקים שבוחרים בקמפיינים ובדרכים ששייכים למאה הקודמת (אמצעי תקשורת, עיתונות) מקבלים הרבה פחות ?
בעלי עסקים משקיעים הון עתק עבור קמפיינים פרסומיים ושיווקים שלא תמיד מגיעים לקהל היעד הספציפי של המוצר, ולכן חלק מן השקעתם מבוזבז ולא ממומש. יש המבטאים שיטה זו כ"בזבוז כסף" או "השקעה לא כדאית" אנחנו לא נפסול אפשרות זאת, רק נעדכן אתכם שהיום אפשר להשקיע פחות כסף ולקבל יותר, הרבה יותר.
היום בעידן שבו האינטרנט נעשה חלק בלתי נפרד מהיום-יום שלנו, אנשים מוצאים את עצמם שוהים מולו הרבה יותר מאשר הם שוהים מול הטלויזיה , נוהגים, או קוראים את עיתון הבוקר. בעל עסק חכם יעדיף היום קידום מאסיבי של אתר המכירות שלו באינטרנט מאשר בכל אמצעי אחר – הרי אם רוב האוכלוסייה נמצאת מול האינטרנט שם גם כדאי לפרסומת שלו להימצא.

הרבה יותר חד, הרבה יותר ממוקד

אם כבר נגענו בפרסום באינטרנט , ואמרנו שהיום אנשים מוצאים את עצמם שוהים מולו במשך רב שעות היום אז ייתכן והם כבר התרגלו לפרסומות שנמצאות שם לא ? כמו שהם התרגלו לפרסומות בכבישים המהירים על שלטי החוצות, בעיתונים, במגזינים, בשרותים ציבוריים, בטלויזיה וברדיו. תכירו את הקסם של קידום אתרים במנועי חיפוש , הפרסום הממוקד ביותר שתמצאו היום באינטרנט.

מה זה אומר ?

קידום אתרים במנועי חיפוש הוא קידום מילת מפתח ספציפית הקשורה לעסק שלך למקומות הנחשפים יותר במנועי החיפוש, סביר להניח שכאשר לקוח מחפש עסקים כמוך הוא יקליד את מילת המפתח במנועי החיפוש וימתין לקבל את מה השירות שחיפש (מה שהעסק שלך מתמחה בו). נמחיש את מושג קידום האתרים בדוגמא פשוטה, זוג צעיר מהמרכז רוצה לבלות את סוף השבוע בחופשה בצימר בצפון. באיזה צימר הם יסגרו את החופשה שלהם ? הרי יש מאות צימרים בצפון והבחירה דיי מבלבלת. הם ייגשו למנועי החיפוש באינטרנט ויקישו את הביטוי : "צימרים". סביר להניח שיבחרו להיכנס לתוצאות הראשונות שמנועי החיפוש הציגו להם, אחד מבין אותם העסקים שנמצא בתוצאות הראשונות במנוע החיפוש לא היה צריך לעשות הרבה – הוא קיבל לקוח חדש שחיפש את תחום העיסוק של העסק שלו.

אמרתם מנועי חיפוש ? אמרתם גוגל.

גוגל (באנגלית Google) הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר היום.
למעשה, רב שאילתות החיפוש של גולשי האינטרנט העולמיים בכלל והישראלים בפרט מתבצעים דרכו - לכן קידום אתרים מהותי מתבצע בעיקר מול מנוע החיפוש של גוגל.
כדאי להיכנס לפרופורציה כדאי להיחשף לעבודה שהתוצאות הראשונות בגוגל הם שטחי פרסום משמעותיים, שאם היו ניתנים למכירה היו נמכרים במאות אלפי דולרים בעבור ביטויים מסוימים.

איך זה עובד ?

כדי להביא את האתר שלך לכמה שיותר גבוה במנועי החיפוש נדרשת השקעה גדולה. תהליך קידום האתר הוא תהליך שמתמשך מספר חודשים, במהלכו שמים דגש על האלמנטים הבאים:

בסוף התהליך, במידה והעבודה בוצעה כהלכה סביר להניח שאתרך יתברג לתוצאות הראשונות במנועי החיפוש השונים