קידום אתרים - גוגל אדוורדס

כתוב לנו
072-233-7888
להאמין כי ניתן להשיג כל מטרה

גוגל אדוורס


גוגל אדוורס (או באנגלית Google AdWords) הוא שירות פרסום ברשת באמצעות קישורים ממומנים במנוע החיפוש הפופולרי של גוגל. מודעת הטקסט שלך מופיעה לצד תוצאות חיפוש שקשורים למילות המפתח שלך, גולשים לוחצים על המודעות שלך ונכנסים לאתר שלך, לכן הפרסום באמצעות שירות זה הוא פרסום ממוקד ויעיל אשר פונה לקהל היעד שלך. כמו כן, ישנה אפשרות להופיע במודעות באתרים של השותפים בתוכנית גוגל אדסנס (באנגלית – Google Adsense).

פרסום העסק שלי בגוגל ? איך זה עובד ?

בשירות הפרסום באמצעות קישורים ממומנים של גוגל אדוורס אתה קובע את התקציב שלך, זאת אומרת שלא קיים סכום מינימלי שאתה חייב לשלם - כמה שתבחר להוציא עבור קמפיין הפרסום הממוקד שלך תלוי בך בלבד. באפשרותך להגדיר מגבלת תקציב יומי ועלות מרבית שתהייה מוכן לשלם עבור קליק של גולש שהתעניין במודעה שלך ולחץ עלייה.

איך אני יודע כמה זה עולה לי?

גוגל מספקים מידע אודות התנועה לפי מילות המפתח, ובאמצעות כלי מיוחד שהם פיתחו ניתן להעריך עלויות כדי שבחירת מילות המפתח שלך יבוצעו בכובד ראש בהתאם לתקציב שלך, כדי שתוכל להפיק את המרב ממנו.
עוד על בחירת מילות מפתח וכלי מילות המפתח של גוגל תוכל לקרוא במאמר מילות מפתח.

פרסום ממוקד, תשלום על פי קליקים בלבד

כאמור, התשלום לתוכנית גוגל אדוורס מתבצע על פי לחיצות הגולשים על הקישור הממומן שלך ולא על פי הצפיות בו. תמיד תוכל לערוך את קמפיין הפרסום שלך ולשנות את התקציב שלך עד שתקבל את התוצאות המתאימות לך. יתרה מזאת, באמצעות גוגל אדוורס ניתן למקד את קמפיין הפרסום באמצעות המודעות לפי שפות או אזורים גיאוגרפיים ספציפיים.

גוגל אדוורס או קידום האתר שלי בגוגל ?

למרות ששני האופציות עושות כביכול את אותה העבודה קידום אתרים בגוגל עדיף על פרסום באמצעות גוגל אדוורס. למה קידום אתרים בגוגל עדיף על גוגל אדוורס ?