אפטיים - המלצת פורטל הטלוויזיה של ישראל

כתוב לנו
072-233-7888
אפטיים חושפת בפניך עולם חדש

לקוחות ממליצים TVNetil.co.il

לאפטיים פתרונות אינטרנט מתקדמים,
מהשניה הראשונה שפנינו אליכם, ראינו שמדובר באנשים שמבינים עניין. החלטנו לתת בידיכם את כל הסיכון למערכת המורכבת שתיכננו והתחלנו בתהליך בניית אתר.
יאיר פנה אלינו, איש צעיר ומלא כריזמה, והחליט לקחת על עצמו ביחד עם שאר הצוות את הפרוייקט של המערכת הייחודית.
יאיר היה מקסים ועזר לנו בכל דבר שרק רצינו. הצגנו לו את הטיוטה הראשונית של העבודה. בתוך יום חזר אלינו עם ניתוח מלא של כל המאפיינים והצעת מחיר שגם אנחנו לא האמנו שנקבל - הרבה פחות מהתקציב שלנו.
המערכת שלנו כללה המון מאפיינים מורכבים, החל מפאנל מורכב של משתמשים, סיקורים (שמחולקים לשני סיקורים מורכבים), כתבות, לוחות שידורים, רייטינג, כתבות, קהילות, חיפוש מורכב, ניהול שמורכב לפרטי פרטים עם שליטה על כל האתר, דרגות שכל דרגה יש לה גישות אחרות, אבטחה ברמה גבוהה, נתונים סטטיסטיים, פרופיל משתמשים, הרשמות, חיבור בין מסדי נתונים, מיונים, "טופ" 5 של מספר קטגוריות. בקיצור - מערכת החלומות שלנו.
המערכת פשוטה מאוד לשימוש, מבחוץ כל אחד יוכל להבין אותה, ופשוט ענתה על כל הצרכים, בדיוק כפי שציפינו, ואפילו מעבר לכך. יאיר נתן את הנשמה שלו והשקיע כל שניה פנויה לפרוייקט, כאילו שזה הפרוייקט שלו בעצמו.
המסירות של העבודה והעמידה בזמנים זה תכונה יוצאת דופן שלו - פשוט לא ראיתי דבר כזה.
גם לאחר שסיים את העבודה, נותרו המון תוספות שלא חשבתי עליהם במהלך הסקיצה שלי, וכשביקשתי מיאיר לעשות את זה, עשה זאת ברצון מבלי לבקש שום תוספת תשלום, למרות שהתוספות היו חלקם מורכבות וכאלה שדורשות הרבה עבודה.
גם הזמינות שלו, בכל שעה ביום, בכל מצב - זה דבר שנדיר להיתקל בו, רב החברות עובדות בשעות מוגדרות ולאחר מכן לא נותנים שירות, אפילו אם הוא דחוף.
אין לי מילים לתאר את השירות המעולה שלכם, פשוט חוויה.
אני בטוח שניעזר בכם גם בעתיד וללא ספק נעבוד איתכם על פרויקטים רבים ונוספים יחד.

בתודה ענקית,
מנהל האתר TVNETIL.co.il