אפטיים - המלצת עירוני ישקר נהריה

כתוב לנו
072-233-7888
אפטיים חושפת בפניך עולם חדש

לקוחות ממליצים עירוני ישקר נהריה

יאיר שחר ואורי היקרים,

ברשות חברי ההנהלה וברשותי היה חזון: הקמת אתר אינטרנט רשמי ודינאמי לקבוצת הכדורסל של עירוני נהריה. העברנו את המשימה אליכם, תחילה לא ידענו מה תהיינה התוצאה הסופית ומה מצפה לנו.

יאיר לקח את המשימה לידיו המסורות והחל לפעול במיידי. ביחד בנינו אפיון מלא לאתר ולאזורים הנמצאים בו, כל שנותר היה להחל בעבודה. תוך שבוע רוב האתר היה מוכן. לא האמנו. גם ההערות שהעברנו טופלו במיידי.

שחר, המעצב הגרפי המוכשר דאג לכל נושא הגרפיקה באתר. בלעדיו האתר היה נראה לגמרי אחרת. כל עת בו נזקקנו לרשותו הוא עמד לצידנו. שחר פעל במהירות, תוך חריצות, מסירות ואכפתיות. המראה החיצוני של האתר מרשים מאוד והולם מספיק עבור קבוצת כדורסל בליגה הבכירה.

תודה גם לאורי, אשר הקדיש את זמנו, טיפל בעבודת הצוות ודאג שהפרוייקט יקבל את מלוא תשומת הלב. כמו כן, אורי דאג לכל פרט קטן ולכל דבר שהיינו זקוקים לו, בין אם מדובר באירוח האתר על גבי השרת ובין אם ברכישת שם המתחם באופן מיידי ללא עיכובים.
על פי התייחסות הצוות וגישתם לפרוייקט, הייתי סמוך ובטוח שאנחנו נמצאים בידיים טובות - ידיים של מומחים.

כמובן איך אפשר שלא לציין את המחיר האטרקטיבי ששבר את ההצעות של כל המתחרים והיווה את ההצעה האידיאלית ביותר עבורנו.

כצוות הוכחתם שאתם יכולים לעמוד מול כל פרוייקט, גם בהיותכם יזמים צעירים.
המשיכו לשאוף למצויינות!

כיום, לאחר שנה, אנו יכולים להגיד בביטחון מלא כי אנחנו לקוחות מרוצים ולא מצטערים על הבחירה לרגע. השירות והזמינות של הצוות יוצא מן הכלל. האתר פועל ללא תקלות וללא נפילות.
כל אלה גורמים לנו להרגיש תחושת ביטחון. אנו מבינים שאנו נמצאים בידיים טובות!

אילן וקנין
מנכ"ל עירוני ישקר נהריה iscarbc.co.il