אפטיים - המלצת אולם אירועים הקארדו

כתוב לנו
072-233-7888
אפטיים חושפת בפניך עולם חדש

לקוחות ממליצים אולם אירועים הקארדו cardo.co.il

מעל שנה וחצי האתר משתמש בשירות אחסון אתרים של אפטיים, ועד היום לא נתקלתי בבעיות. האתר בנוי מתמונות רבות, ולמרות זאת עולה תוך שניות - אין תקלות, אין שגיאות ואין דאגות.
אתר הקארדו מאוחסן באפטיים כבר למעלה משנה וחצי ועל כן אני חולק את ניסיוני ודעתי על העסק.
צוות האתר מאוד יסודי, מקצועי ואיכותי, שכן בכל בעיה ידעו להאיר את דרכי, ולעזור בשיפוץ האתר.
לכל שאלה או הערה הייתה אוזן קשבת מצדם, אשר תרמה וסיעה לי בכל פעם.

על הצוות
יאיר המתכנת הוא פשוט גאון, אוהב אתגרים, וגם מתגבר עליהם – הוא ידע לפעול בנוגע לבקשות והרעיונות המיוחדים שלי, ואף פעם לא שלל שום דבר. פשוט כיף לעבוד עם אדם נחמד ומקצועי כמוהו.
שחר, המעצב, הוא פצצת כישרון מהלכת. ראש פתוח, וידיים קסומות, הוא מעצב מלידה.
אורי, איש הקשר העיקרי, למעשה האדם הראשון שיזם את אפטיים והפך את הרעיון למציאות. איש מקצועי, שלא יתן לשום דבר להפריע ביחסיו הטובים עם הלקוח, למרות הקשיים והאילוצים, תמיד עם לב רחב וגישה אנושית.

על מהירות השרת
דבר נוסף שלא אוכל להתעלם ממנו הוא מהירות השרת, אתר אולם הקארדו מורכב מהרבה תמונות ואנימציות פלאש ועף על פי כן הוא עולה תוך שניות, והכל רץ מעולה. נהגתי לאחסן אתרים בחוות גדולות בחו''ל אבל אני מוכרח להודות שאף אחד מהם לא היה מהיר יותר.
יתרון גדול אחר הוא המחיר – אל תבהלו מהמחיר המשתלם, זה לא סימן רע, פשוט זול, ושווה כל אגורה. יחס איכות/אמינות/מחיר כזה לא מוצאים בקלות, פשוט תנסו, במחיר הזה אין לכם מה להפסיד, רק להרוויח.
אני הרווחתי.

סיימון לוסקי, אחראי על בניית האתר ותחזוקתו ובשם בעל העסק ציון לוסקי
אולם אירועים הקארדו cardo.co.il

uptime.co.il פרוייקט קידום האתר
 
במסגרת פרוייקט קידום קצר שנערך באתר "אולם אירועים - הקארדו" הכולל תהליך אופטימיציה מלא וקידום לטווח קצר שהוגדר מראש כקידום ללא יעדים מסויימים, פעלנו על מנת להביא את האתר לתוצאות הראשונות במנוע החיפוש גוגל תחת מילות המפתח "אולם אירועים".
נכון לעכשיו האתר מופיע בתוצאה הראשונה במנוע החיפוש